Найбільш відповідним літнім взуттям для чоловіків вважаються сандалі. І не дарма, так як цей тип взуття практичний, зручний та універсальний. Сьогодні на ринку існує безліч видів і фасонів сандалій, тому для того, щоб не заплутатися в цьому величезному асортименті, необхідно розуміти їх відмінності й особливості, бо це допоможе підібрати найбільш комфортний варіант.

Моделі сандалій для сильної статі

Існує кілька основних видів чоловічих босоніжок:

  • ортопедичні;

  • з натуральної шкіри;

  • грецькі;

  • спортивні.

Взуття зі шкіри завжди користувалося популярністю, так як цей натуральний матеріал найбільш практичний і довговічний. Він не ковзає на нозі, що також забезпечує комфорт під час носіння. У нашому магазині представлений широкий асортимент сандалій з шкіряними вставками та стелькою виробників: Gri Sport, Ziano, Emillio Landini та багатьох інших.

Для людей, які ведуть активний спосіб життя, найкраще підійдуть спортивні сандалі. Таке взуття часто випускається на липучках або з фіксаторами, а підошва виготовляється з гуми або поліуретану.

Ознайомитися з повним асортиментом чоловічих сандалій різних видів ви можете в каталозі нашого магазину.

Як вибрати зручні босоніжки для чоловіків

В першу чергу орієнтуйтеся на свій спосіб життя і ритм руху. Чим активніше ви проводите день, тим практичнішими повинні бути сандалі. Максимальне навантаження в будь-якому взутті концентрується на підошві. Тому важливо підбирати вироби, які виготовлені з якісних матеріалів: шкіри, гуми або поліуретану.

Якщо для вас важливі хороші амортизаційні властивості босоніжок, зверніть увагу на спортивні моделі, тому що вони мають більш щільну та високу підошву.

Підбирайте взуття максимально комфортного розміру. Це допоможе уникнути набряків і виникнення мозолів.