Незважаючи на заяви Pantone про популярність сірого та жовтого кольорів, в побут увійшли два абсолютно інших відтінку - рожевий і зелений. Тренд на незвичайні колірні поєднання торкнулася не тільки одягу, але і аксесуарів: все більше моделей взуття насичених відтінків можна зустріти в магазинах.

Рожевий і зелений - вибір стилістів

Чому ми так полюбили ці два кольори.

  1. Зелений - символ здоров'я, свіжості. Після затяжного карантину і закритого простору яскравий зелений колір став ковтком свіжого повітря.
  2. Асоціації з природою, чистотою. Зелений колір дає відчуття наповненості, асоціюється з весною і свіжістю.
  3. Відтінки рожевого як право вибору. Якщо раніше рожевий колір по праву належав тільки дівчатам, то зараз нерідко можна зустріти чоловіка з акцентної деталлю яскравого або пастельного відтінку.

Найвідоміші світові будинки моди зробили поєднання рожевого і зеленого акцентним в своїх літніх колекціях. Локальні бренди також не відстають від трендів, випускаючи класичні колекції в оновлених кольорах.

Як поєднувати трендові відтінки у взутті

Багато дівчат спочатку боялися вводити такі яскраві кольори в свій гардероб. Тому стилісти на власному прикладі показували, наскільки виграшно виглядає це поєднання. За останні півроку ми побачили десятки фотосесій в тематичних кольорах, після яких все частіше можна побачити дівчат у рожевих сукнях і зелених босоніжках.

Незвичайні і стильні варіації відтінків:

  • зелену сукню або костюм з рожевими туфлями і сумочкою;
  • монохромний зелений або рожевий образ;
  • комбінація відтінків в одязі і взуття класичних кольорів.

Незважаючи на, здавалося б, незвичайне поєднання, в дуеті рожеві і зелений кольори виглядають розкішно, привертаючи до себе увагу і заявляючи про сучасні погляди дівчата.