Кожен сезон в світі моди з'являються нові відтінки, які диктує інститут кольору Pantone. Саме ці кольори будуть домінувати на світових подіумах. Які кольори інститут радить вибирати модникам в цьому сезоні в процесі покупки взуття?

Наймодніші відтінки за версією Pantone

Виконавчий директор інституту стверджує, що на піку популярності в цьому сезоні яскраві і насичені кольори. Саме з таких квітів можна формувати вдалі і трендові образи на кожен день. На луки цієї осені будуть впливати креативність і творчість. Тому можна сміливо вибирати найяскравіші відтінки, щоб в повній мірі проявити свою творчу натуру.

Трендовими кольорами Pantone назвав наступні:

  • Блакитний Міконос;
  • Лепрекон;
  • Фуксія Федора;
  • Весняне Поле;
  • Терракот.

Блакитний Міконос нагадує Егейське море. Це яскравий синій колір, який дозволяє вам відправитися в довгоочікувану відпустку хоча б подумки. У цьому відтінку можна придбати кеди або кросівки.

Лепрекон - яскравий відтінок, натхненний міфічними персонажами. Маленькі чоловічки люблять яскраво-зелений колір і пропонують вам наслідувати їхній приклад. Фуксія Федора - відмінний колір для осені. У цьому відтінку виконують замшеві чоботи і черевики. Цей сміливий і шляхетний відтінок відмінно підходить для прохолодної осені.

Весняне Поле - ніжний і романтичний колір. Цей небесний відтінок відмінно підходить для балеток або сабо. Зверніть увагу на таке взуття, щоб привернути увагу. Теракотовий відтінок - сміливе і яскраве рішення, яке прийшло на зміну бежевим і сірим кольорами. Можете експериментувати з високими чобітьми і черевиками в теракотовому відтінку, які будуть відмінно поєднуватися з пальто білого кольору або бежевим плащем.