Буває, що днями придбали нову пару взуття, а вона вже має поганий запах зсередини? Ця проблема стосується багатьох, і справа далеко не у виробнику взуття або в тому, що власнику взуття потрібно мити ноги щогодини. Ми розповімо, як правильно стежити за парою, щоб вона не набувала неприємного запаху протягом багатьох сезонів.

Спосіб перший: правильне миття та прання

Прати можна далеко не кожну пару, тому не поспішайте відправляти її в машинку, а перед цим вивчіть інструкцію з коробки або етикетки. Забігаючи наперед, попередимо, що в основному такий спосіб підходить для догляду за кросівками. І це за умови, що вони м'які та не мають жорсткої підошви чи грубих елементів, які можуть пошкодитись у процесі прання. Туфлі, чоботи чи черевики потрібно лише мити, оскільки в процесі прання вони зіпсуються.

Спосіб другий: ретельне чищення

Взуття із замші чи нубуку не можна ні прати, ні мити в тазу. Тому для неї підійде такий метод, як чищення. Позбутися неприємного аромату зсередини можна за допомогою м'якої ганчірочки, рясно змоченої у спеціальному засобі для внутрішнього чищення взуття. Після цього її потрібно просушити. Таке взуття допускається протирати мильним розчином, але його обов'язково потрібно вимити і розгорнути внутрішню поверхню взуття, щоб створити циркуляцію свіжого повітря. Взуття із жорсткою конструкцією типу черевиків потрібно чистити за допомогою зубної щітки.

Спосіб третій: прання або покупка нових устілок

Це найлегший і перевірений спосіб порятунку від неприємного аромату. Просто випрати устілки або викиньте їх, якщо запах все одно з'являється дуже швидко.

Як бачите, доглядати внутрішній частині взуття досить нескладно. Якщо ви знаєте чим обробити поверхню, то зможете без проблем позбутися неприємного аромату.