Купівля взуття – це гарантована причина гарного настрою. Але якщо ми говоримо про нове взуття, то такий факт, як необхідність його розношування може лякати недоліком комфорту. Навіть дуже м'яке внутрішнє покриття та підошва можуть заподіяти біль у процесі розношування, оскільки це може бути обумовлено ніжністю шкіри. На щастя, зараз є безліч методик, які дозволяють спростити цей болісний процес. Розповідаємо, як можна досягти ідеальної посадки для взуття без шкоди для ніг.

Головне – поступовість

Розношувати взуття потрібно поступово, не варто відразу ж взувати пару на урочисту подію, де ви не зможете її замінити кілька годин. Почніть з дефіле по дому. Походьте приблизно п'ятнадцять хвилин. Потім збільшуйте час. При цьому вам потрібно як ходити, так і сидіти, щоб взуття підлаштовувалося під стопу. Для полегшення зручності, ви можете надіти пару пар теплих шкарпеток – таким чином ви швидше розносите взуття та трохи розширите його, щоб нога була вільніша.

Якщо спроби були марні і у вас все одно з'явилися мозолі, використовуйте пластир і взуйте пару вдруге тільки після того, як нога заживе.

Робіть заломи у необхідних місцях

У процесі носіння на виробах із натуральної шкіри з'являються природні заломи. У цьому немає нічого незвичайного, таким чином вони підлаштовуються на особливості наших стоп. Але для того, щоб поверхня мала більш естетичний вигляд, скористайтеся такими рекомендаціями:

  • одягніть взуття, як вам зручно, застебніть його (або зав'яжіть шнурки);
  • озброїться бамбуковими паличками (їх можна замінити простими олівцями) і натисніть на взуття у тих місцях, де мають бути комфортні для вас заломи.

Після цього кілька разів підніміться на шкарпетки, а потім опустіть п'яту всередині взуття, щоб тут з'явилися заломи.