Клешені штани – це не черговий писк моди з минулого, а справжня класика, яка завжди буде у тренді, оскільки дозволяє створювати цікаві образи, а також суттєво скоригувати фігуру. Наприклад, якщо ви вважаєте форму своїх ніг неідеальною, її можна скоригувати за допомогою вільних штанів. Недарма дизайнери називають кльош головним трендом поточного та майбутнього років.

Якщо ви вже придбали цей тренд, саме час підібрати під нього підходяще взуття. У стилістів є з цього приводу кілька варіантів.

Козаки чи ковбойки

Це взуття не можна назвати модним, оскільки воно вже кілька років у тренді і не планує залишати подіуми. Стійкий підбор і гострий носок відмінно поєднуються з будь-яким предметом гардеробу і джинси не є винятком. Для того щоб сформувати ідеальний аутфіт, вибирайте темні та трохи укорочені штани. Взуття може бути контрастного відтінку або темного, якщо йдеться про діловий образ. Під джинси ви можете надіти вільну сорочку, пуловер або пишну блузку. Всі ці елементи будуть однаково стильно виглядати. Як фінальний акцент підійде ремінець під колір взуття.

Кросівки

Складно уявити, під що не підійде це взуття, якщо його вже сміливо комбінують навіть із вечірніми сукнями! Жіночий кльош та спортивні кросівки – сміливе поєднання, але воно ідеально підходить для неформальних прогулянок. Класичні блакитні джинси ідеально виглядатимуть із білим взуттям. А якщо ви оберете яскраві кросівки, зможете змістити весь акцент на них.

Човники

Таке взуття лише підкреслить класичність та витонченість клешених штанів. Вибирайте човники з гострим носом і невеликим підбором, щоб зробити ноги візуально тоншим. Відмінно гармонують човники з короткими штанами. Для ділового образу вибирайте туфлі на середньому підборі, а для вечірнього – на високому. Доповнити образ можна за допомогою легкої блузи або жіночої сорочки.