Меню
Кошик

Доставка та оплата

Ми співпрацюємо з національними поштовими службами України, тому готові забезпечити доставку продукції, придбаної в нашому магазині, в найкоротші терміни. За умови оформлення замовлення до 14 годин, готові відправити його вже в цей же день.

Замовлення, оформлені після 14 годин, відправляються на наступний день (за умови роботи відділень Нової Пошти). Термін доставки зазвичай становить від 1 до 3 днів.

При виборі варіанту оплати накладеним платежем необхідно внести гарантійний платіж в розмірі 100 гривень, який є своєрідною запорукою. Після отримання вашої пари взуття ви оплачуєте її залишкову вартість у відділенні Нової пошти за вирахуванням гарантійного платежу.

Застава необхідна для тих випадків, коли клієнт не приходить за своєю покупкою на пошту або відмовляється від посилки. В цьому випадку гарантійний платіж використовується для покриття витрат компанії на доставку і повернення продукції.

Ми завжди рекомендуємо своїм клієнтам скористатися варіантом оплати зі 100% передоплатою на банківську карту магазину. В цьому випадку ви рятуєтеся від необхідності оплачувати додаткові комісії і економите свої гроші.

Відразу ж після відправлення товару ви отримуєте від нашого магазину SMS-повідомлення, в якому ми вказуємо номер замовлення Нової пошти. Надалі на сайті компанії-перевізника ви завжди можете відстежити свою посилку в реальному часі.

Варіанти оплати

Ми пропонуємо наступні варіанти оплати:

  • Наложений платіж (додатково оплачується комісія);
  • Переказ на банківські карти Visa і MasterCard;
  • Банківський переказ коштів на вказаний нами рахунок;
  • Оплата через будь-який POS-термінал;
  • Готівкою кур'єру.

Залишилися питання? Наші менеджери завжди готові вас проконсультувати, підібравши відповідний варіант оплати для кожного конкретного випадку і ситуації.