Меню
Кошик

Туфлі на підборах

У гардеробі жінок не буває занадто багато взуття, адже кожну пару важливо підібрати під певний одяг і аксесуари. Особливе місце в даному аспекті займають туфлі на підборах, які гармонійно підкреслюють діловий або святковий образ, завершують обраний стиль.

Які можна купити туфлі на підборах

Каблук теж буває різний. Нижче наведена загальноприйнята класифікація:

  1. До 5 см. Це невеликий каблучок, який підходить для повсякденного носіння. Зазвичай їм оснащують демісезонні туфлі. Ходити в них буде зручно навесні і восени.
  2. Від 5 см до 8 см. Середній варіант, який підходить для одягу ділового стилю. Також доцільно купити туфлі жіночі на підборах для різних заходів.
  3. Вище 8 см. Такий варіант рекомендується брати жінкам зростом не вище 160-165 см. Він підходить для створення яскравих вечірніх образів, але не для повсякденного використання.

Особливим попитом користуються демісезонні туфлі на підборах. Вони зручні, практичні, а каблук зазвичай зроблений у вигляді стійкого стовпчика, тому ризик підвернути ногу мінімальний. Іншим важливим фактором при виборі пари виступає матеріал виготовлення: бажано вибирати моделі зі шкіри, замші та натуральної сировини.

Якісні туфлі жіночі демісезонні, вечірні та для ділового стилю ви знайдете в нашому магазині.

Показано з 1 по 12 із 251 (21 сторінок)